Мене звати Андрусишин Ірина. Мені 43 роки. Мама двох дорослих дітей. Сину 20 років, дочці 15 років. Діти підтримують і захоплюються своєю мамою. В вільний час разом з чоловіком любимо кататися на велосипедах, займаємося роботою по господарству, подорожуємо Україною та за її межами.

Спортом займалася з раннього дитинства. Ще в садочку мене відібрали з дитячої групи для занять з гімнастики. Але я захворіла і перестала займатись. Напевно тоді почався мій шлях пошуку себе. В першому класі я пішла на спортивне плавання, але й ця секція мені була не до душі. Точно не пригадаю звідки я дізналася про синхронне плавання, але прагнення займатися спортом тягнуло мене туди. Прийшовши я пройшла короткий тест, сівши на шпагат прямо в коридорі перед тренером. З того часу я була діючим членом збірної Івано-Франківська по синхронному плаванню.

Але часи мінялися, розпався Союз і потроху наша секція розпалася. Довший час я не знаходила себе. Пробувала різне, доки не познайомилася з йогою. З того моменту почалося моє нове життя. Я закінчила курси інструкторів Юрія Сулика і продовжувала займатися. Бажання розвиватися і усвідомлювати себе тільки збільшується в мені з кожним роком мого життя. Тепер я розумію, що знайшла те, що шукала, пройшовши такий довгий шлях.

Мрію допомогти людям зрозуміти, що все у їх власних руках; що вік людини - це тільки числа у паспорті, що за допомогою йоги можна продовжувати вести активний спосіб життя, залишаючись здоровим і гнучким у будь-якому віці.