Проводимо набір в групи терапевтичних класів, що проводяться
вт, чт - 10.30

Також є можливість індивідуальних занять.

✔️ Перше заняття в студії - #безкоштовне 😊
Заняття проводяться у Ваша студія YoGi (вул. Вишневського, 8 )

☎️ Усі деталі - за телефонами:
📞 098 95 88 553
📞 050 040 32 36

Заняття проводить Валентина Голованова - сертифікований викладач йоги за міжнародним стандартом RYT 200 від індонезійської школи йоги Devdan Yoga International з акредитацією Yoga Alliance United Kingdom and EU. Також навчалася на багатьох семінарах досвідчених йогинів: Равіндера, Максима Загуменникова, Олени Бакай, Регіни Раїнської, Оксани Таран та ін.

ЧОМУ САМЕ ЙОГАТЕРАПІЯ ХРЕБТА?

Основними напрямками корекції хребта, крім виключення жорсткого впливу на вже уражені його структури, є також засвоєння правильних шаблонів поведінки (побудова правильного положення скелета - який, власне, і тримає вагу) в статиці і потім в динаміці. За допомогою виконання відповідних асан (статичних поз) йде тракція (витягування) хребта, і поступово формується правильне його положення, а за допомогою динамічних поз зміцнюються окремі групи м'язів. Спочатку зазвичай застосовують симетричні пози, а потім поглиблюють дію, індивідуально призначаючи асиметричні асани для компенсації вад м'язової структури.

М'язи, що оточують хребет, методами йоги розтягають (знімаючи блоки), потім зміцнюють, і вчать свідомо їх розслабляти (в т.ч. роблять глибокі релаксації для роботи з глибокими блоками). Також необхідно вчитися погоджувати руху з диханням - і, в подальшому, його затримками. Паралельно йде перевірка і виправлення поведінкових шаблонів: як людина звикла стояти, сидіти, працювати, спати, ходити, присідати (особливо піднімаючи навіть незначну вагу - стопку журналів або пакунок з покупками і т.п.) - все це дуже важливо. Іноді навіть просто правильна релаксація на спині по 10-15 разів на день, або зміна робочого місця з сидячого на стояче (типу конторки) дуже допомагає зняти больовий синдром!