Запрошуємо Вас на заняття до чарівної Ela Gasiorowska.

Подихаємо на повні груди, із внутрішнім спокоєм та радістю!

3SRB - давня техніка дихання, котра заспокоює розум та насичує нашу систему мозку повним фізичним, емоційним та психічним здоров’ям. Цей метод був отриманий з “Йогасутр” Патанджалі.

3-крокове ритмічне дихання (3SRB) - природнє ритмічне дихання, з яким ми, люди, народжуємося. Це дихання називають ритмічним, тому що воно відбувається в певному ритмі з природою.

Людський організм завжди перебуває в стані вібрації, а його ритм визначається двома складниками, а саме: за биттям серця та за диханням.

Ритмічне дихання допомагає людині налагодити оптимальну діяльність свого організму та налаштувати його на космічний ритм, який здійснює вплив на конкретну людину під час її народження. А це в свою чергу сприяє оновленню та оздоровленню організму в цілому, покращенню працездатності та позбавленню від багатьох хвороб.

Техніка ритмічного дихання сприяє покращенню емоційного стану людини, її самопочуття та допомагає відновити душевну рівновагу, єднання з природою. Використовуючи цю методику на практиці, ви зможете накопичувати прану та використовувати її собі на користь.