Здоров'я

05-05-2019

Зуби створені для пережовування їжі. На психоемоційному рівні вони пов'язані з тим, як людина пережовує нові ідеї або обставини. Зуби зазвичай болять у нерішучих людей, які не вміють аналізувати життєві ситуації.

Зуби потрібні також для кусання, тому проблеми з зубами можуть означати, що людина відчуває себе безпорадною і не здатною в реальному житті вкусити когось, постояти за себе.

Багаторічні дослідження французького хірурга-стоматолога пані Мішель Каффен показали ⏬⏬⏬

😀 ВІСІМ правих ЗУБІВ ВЕРХНЬОЇ ЩЕЛЕПИ пов'язані з бажанням людини проявити, висловити себе в зовнішньому світі; якщо виникає проблема з одним з цих зубів, це означає, що людині важко знайти своє місце в зовнішньому світі.

😀 ВІСІМ ЛІВИХ ЗУБІВ ВЕРХНЬОЇ ЩЕЛЕПИ пов'язані з внутрішнім світом людини, з його бажанням проявити свої почуття, емоції і бажання; проблема з одним з цих зубів говорить про те, що людині важко розкрити свою особистість, стати самим собою.

😀 ВІСІМ правих ЗУБІВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ пов'язані зі здатністю уточнювати, конкретизувати; проблема з одним з цих зубів говорить про те, що людині важко надати своєму житті певний напрям.

😀 ВІСІМ ЛІВИХ ЗУБОВ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ пов'язані з проявом чутливості; проблема з одним з цих зубів говорить про те, що людина не в ладу зі своєю сім'єю на емоційному рівні. До згаданих вище ознак слід відносити і нерівне розташування відповідних зубів.

Дізнавшись про першопричину, вирішити проблему з зубами стає простіше :)